کسب دو مقام ممتاز کشوری

مرکز مشاوره دانشگاه تهران مرکز «ممتاز» و رئیس مرکز مشاوره «حامی ممتاز» کشوری معرفی شد

۱۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۵ کد : ۱۷۱۸۴ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۵۴۱
روابط عمومی دانشگاه تهران: مرکز مشاوره دانشگاه تهران طبق ارزیابی‌های به عمل آمده در سال ۱۳۹۹ موفق به کسب عنوان مرکز مشاوره ممتاز کشوری شد.

در سی و دومین نشست رؤسای مراکز مشاوره دانشگاه‌های سراسر کشور که به میزبانی دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با حضور رؤسای مراکز مشاوره دانشگاه‌های منطقه ۱ و شرکت مجازی رؤسای ۱۶۰ مرکز مشاوره از سایر دانشگاه‌ها، ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ در این دفتر برگزار شد، مرکز مشاوره دانشگاه تهران طبق ارزیابی‌های به عمل آمده به عنوان مرکز مشاوره ممتاز کشوری شناخته شد.
در این نشست که با حضور مجتبی صدیقی، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان و محمدرضا علم، معاون امور دانشجویان داخل سازمان برگزار شد همچنین از فعالیت‌های مراکز مشاوره دانشگاه‌ها به پاس خدمات روانی و اجتماعی آنها در دوره کرونا قدردانی شد.
همچنین برای نخستین بار عنوان «حامی ممتاز» برای فعالان مراکز مشاوره دانشجویی در نظر گرفته شد که در نخستین سال پاسداشت آن، حمید پیروی، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران، موفق به کسب عنوان «حامی ممتاز» شد.

لازم به یادآوری است، این لوح تقدیر به پاس حمایت‌های هیأت رئیسه دانشگاه از برنامه‌های مرکز مشاوره به ویژه در ایام کرونا، در پایان جلسه شورای نظارت بر فعالیت شورای صنفی دانشجویی مورخ ۱۹ خردادماه ۱۴۰۰ توسط معاون دانشجویی دانشگاه به ریاست دانشگاه اهدا گردید.

کلید واژه ها: معاونت دانشجویی مرکز مشاوره مقام ممتاز حامی ممتاز


( ۲ )

نظر شما :