معرفی برگزیدگان هشتمین جشنواره آموزش دانشگاه تهران

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۲۷ کد : ۱۶۴۶۲ اخبار اخبار آموزشی
تعداد بازدید:۲۸۰۶
روابط عمومی دانشگاه تهران: هشتمین جشنواره آموزش دانشگاه تهران با معرفی برگزیدگان این جشنواره در حوزه «برگزیدگان پیشکسوت»، «برگزیدگان هیأت علمی»، «برگزیدگان مدیر»، «برگزیدگان کارشناس» و «برگزیدگان رابط مرکز یادگیری الکترونیک» به کار خود پایان داد.

 آنچه در ادامه می‌آید، معرفی برگزیدگان هشتمین جشنواره آموزش دانشگاه تهران است که صبح امروز، دوشنبه برابر با ۲۷ اردیبهشت ماه، در تالار دهشور پردیس علوم برگزار شد.

 

پیشکسوتان آموزشی برگزیده هشتمین جشنواره آموزش دانشگاه تهران

                         
                 
                         
دکتر نجفقلی حبیبی       دکتر سیدمحمدمهدی کیایی       دکتر باریس مجنونیان       دکتر علی عزیزی

پیشکسوت برگزیده هشتمین جشنواره آموزش دانشگاه

     

پیشکسوت برگزیده هشتمین جشنواره آموزش دانشگاه

     

پیشکسوت برگزیده هشتمین جشنواره آموزش دانشگاه

     

پیشکسوت برگزیده هشتمین جشنواره آموزش دانشگاه

                         
                   
                         
دکتر سیدمحمد میرکمالی       دکتر عبدالرحیم جواهریان       دکتر اصغر ساعد سمیعی        

پیشکسوت برگزیده هشتمین جشنواره آموزش دانشگاه

     

پیشکسوت برگزیده هشتمین جشنواره آموزش دانشگاه

     

پیشکسوت برگزیده هشتمین جشنواره آموزش دانشگاه

       
                         

اعضای هیأت علمی برگزیده هشتمین جشنواره آموزش دانشگاه تهران

                         
                 
                         
دکتر الیاس سلطانی       دکتر محمدامین خراسانی        دکتر مجید جلالی فراهانی        دکتر حسن جعفری تبار 

عضو هیأت علمی پردیس ابوریحان

     

عضو هیأت علمی دانشکده جغرافیا

     

عضو هیأت علمی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی

     

عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی

                         
                 
                         
دکتر سیداحمد موثقی گیلانی        دکتر غلامرضا عبداله پور        دکتر عباسعلی علی‌اکبری بیدختی        دکتر هادی ویسی

عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی

     

عضو هیأت علمی دانشکده دامپزشکی

     

عضو هیأت علمی مؤسسه ژئوفیزک

     

عضو هیأت علمی دانشکده علوم و فنون

                         
                 
                         
دکتر مسعود غلامعلی لواسانی        دکتر ایمان منسوب بصیری       دکتر محمدجلال عباسی شوازی       دکتر ابراهیم کلانتری 

عضو هیأت علمی دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی

     

عضو هیأت علمی دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی

     

 عضو هیأت علمی دانشکده علوم اجتماعی

     

عضو هیأت علمی دانشکده معارف و اندیشه اسلامی

                         
                 
                         
دکتر محمدرضا تقی‌زاده یزدی       دکتر هاجر ابراهیم نجف‌آبادی       دکتر احمد امیری       دکتر سیامک یاسمی

 عضو هیأت علمی دانشکده مدیریت

     

عضو هیأت علمی پردیس علوم

     

عضو هیأت علمی پردیس علوم

     

عضو هیأت علمی پردیس علوم

                         
                 
                         
دکتر محمدحسین کریمی جعفری       دکتر اصغر طارمیان        دکتر علی عبادی        دکتر محمدرضا فتاحی مقدم نوقابی

عضو هیأت علمی مرکز تحقیقات بیوشیمی – بیوفیزیک

     

عضو هیأت علمی  پردیس کشاورزی و منابع‌طبیعی

     

عضو هیأت علمی پردیس کشاورزی و منابع‌طبیعی

     

عضو هیأت علمی پردیس کشاورزی و منابع‌طبیعی

                         
                 
                         
دکتر علیرضا بندانی       دکتر محمد میره‌ای       دکتر غلامرضا جندقی       دکتر مهدی عظیمی 

 عضو هیأت علمی پردیس کشاورزی و منابع‌طبیعی

     

عضو هیأت علمی  پردیس فارابی

     

عضو هیأت علمی پردیس فارابی

     

عضو هیأت علمی دانشکده الهیات و معارف اسلامی

                         
                 
                         
دکتر محمدرضا ترکی       دکتر علی الفت        دکتر فتحیه فقیه خراسانی       دکتر رضا رفیعی دهخوارقانی

عضو هیأت علمی دانشکده ادبیات و علوم انسانی

     

عضو هیأت علمی پردیس دانشکده‌های فنی

     

 عضو هیأت علمی پردیس دانشکده‌های فنی

     

عضو هیأت علمی پردیس دانشکده‌های فنی

                         
                 
                         
دکترمریم مهنما        دکتر سیدعلی سیدابراهیمی       دکتر جمشید محمدی روشنده       دکتر محمد محمدی خاناپشتانی

عضو هیأت علمی پردیس دانشکده‌های فنی

     

عضو هیأت علمی پردیس دانشکده‌های فنی

     

عضو هیأت علمی پردیس دانشکده‌های فنی

     

عضو هیأت علمی پردیس دانشکده‌های فنی

                         
 
دکتر آذین موحد
عضو هیأت علمی  پردیس هنرهای زیبا
 
                         

مدیران برگزیده هشتمین جشنواره آموزش دانشگاه تهران

                         
                 
                         
مریم غاضری       دکتر بیتا مشایخی       دکتر مصطفی صالحی       دکتر زهره عزیزی

مدیر برگزیده هشتمین جشنواره آموزش دانشگاه تهران

     

معاون آموزشی برگزیده هشتمین جشنواره آموزش دانشگاه تهران

     

مدیر برگزیده هشتمین جشنواره آموزش دانشگاه تهران

     

مدیر برگزیده هشتمین جشنواره آموزش دانشگاه تهران

                         

کارشناسان برتر حوزه آموزش در هشتمین جشنواره آموزش

                         
                 
.
فاطمه گلینی       سید محمد رضائی       سید جلال سیدی       زهره پناهی‌زاده
کارشناس برتر حوزه آموزش در هشتمین جشنواره آموزش       کارشناس برتر حوزه آموزش در هشتمین جشنواره آموزش       کارشناس برتر حوزه آموزش در هشتمین جشنواره آموزش       کارشناس برتر حوزه آموزش در هشتمین جشنواره آموزش
                         
                 
                         
نرگس مرادی انام‌اله اسماعیلی نرگس دانسفهانی الهام نظری
کارشناس برتر حوزه آموزش در هشتمین جشنواره آموزش       کارشناس برتر حوزه آموزش در هشتمین جشنواره آموزش       کارشناس برتر حوزه آموزش در هشتمین جشنواره آموزش       کارشناس برتر حوزه آموزش در هشتمین جشنواره آموزش
                         
 

مریم اصغری
کارشناس برتر حوزه آموزش در هشتمین جشنواره آموزش

                         

رابطین برتر مرکز یادگیری الکترونیکی هشتمین جشنواره آموزش

                         
                 
                         
فرناز طالبی بیدهندی علی خیری سمیه زارع هرفته بهاره دهفولی
رابط برتر مرکز یادگیری الکترونیکی هشتمین جشنواره آموزش       رابط برتر مرکز یادگیری الکترونیکی هشتمین جشنواره آموزش       رابط برتر مرکز یادگیری الکترونیکی هشتمین جشنواره آموزش       رابط برتر مرکز یادگیری الکترونیکی هشتمین جشنواره آموزش
                         
                 
                         
فاطمه محمودی‌زاده پریسا نقی‌خانی علیرضا دانه کار طاهره صالحی
رابط برتر مرکز یادگیری الکترونیکی هشتمین جشنواره آموزش       رابط برتر مرکز یادگیری الکترونیکی هشتمین جشنواره آموزش       رابط برتر مرکز یادگیری الکترونیکی هشتمین جشنواره آموزش       رابط برتر مرکز یادگیری الکترونیکی هشتمین جشنواره آموزش

 

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۱۰

کلید واژه ها: معاونت آموزشی جشنواره آموزش جشنواره


( ۱۲ )

نظر شما :