اطلاعیه تمدید فرصت شرکت در هفتمین دوره‏ مسابقه سخنرانی‌های ترویجی با موضوع آزاد (دلتا)

تعداد بازدید:۳۴۸
روابط‌عمومی دانشگاه تهران: فرصت شرکت در هفتمین دوره‏ مسابقه سخنرانی‌های ترویجی با موضوع آزاد (دلتا) با هدف ترویج علم و ایده‌های نو، آشنایی عموم جامعه با علم و فناوری و تقویت هر چه بیشتر ارتباط بین دانشگاه با صنعت و جامعه تمدید شد.
اطلاعیه تمدید فرصت شرکت در هفتمین دوره‏ مسابقه سخنرانی‌های ترویجی با موضوع آزاد (دلتا)

به گزارش اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، فرصت شرکت در هفتمین دوره‏ مسابقه سخنرانی‌های ترویجی با موضوع آزاد (دلتا) با هدف ترویج علم و ایده‌های نو، آشنایی عموم جامعه با علم و فناوری و تقویت هر چه بیشتر ارتباط بین دانشگاه با صنعت و جامعه تا روز ۲۲ اردیبهشت ماه تمدید شد.
داوطلبان برای شرکت در این مسابقه باید فایل صوتی سه‌دقیقه‌ای ایده سخنرانی خود را منطبق بر شیوه‏‌نامه‏ مسابقه به نشانی stp_admins@ در شبکه‌های اجتماعی یا رایانامه‏ anjomanelmi@ut.ac.ir ارسال کنند. پس از ارزیابی اولیه، نتایج در ۲۳ اردیبهشت اعلام خواهد شد. منتخبان این مرحله، حداکثر تا ۳۰ اردیبهشت ماه فرصت دارند تا فایل ویدئویی سخنرانی ۱۲ دقیقه‌ای را به دبیرخانه رویداد ارسال کنند. در نهایت بعد از ارزیابی، نتایج نهایی مسابقه در ۴ خرداد ماه اعلام و به برگزیدگان جوایز ارزنده و گواهی معتبر اعطا می‌شود. همچنین متن کامل سخنرانی‌های پذیرفته شده نهایی در نشریه علمی ترویجی دلتا منتشر خواهد شد.
شایان ذکر است؛ شرکت در این مسابقه بر عموم آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس stp_ssa@ در شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنند. همچنین ویدئوهای مرحله‏ نهایی دوره‌های گذشته‏ مسابقه از آدرس aparat.com/UT_TED قابل مشاهده است.
هفتمین دوره‏ مسابقه سخنرانی‌های ترویجی با موضوع آزاد (دلتا) توسط انجمن علمی دانشجویی بین‌رشته‌ای ترویج علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

 

کلید واژه ها: اداره کل فرهنگی و اجتماعی سخنرانی‌های ترویجی دلتا ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه ایده‌های نو


نظر شما :