گزارش‌های نهایی «هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها» منتشر شدند

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۳ کد : ۱۵۶۲۰ اخبار
تعداد بازدید:۱۳۱۷
روابط عمومی دانشگاه تهران: دبیرخانه «هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها» سه گزارش نهایی این هیأت و ۱۵ گزارش نهایی کارگروه‌های مختلف آن را منتشر کرد.
گزارش‌های نهایی «هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها» منتشر شدند

گزارش‌های نهایی هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها شامل سه گزارش کلان ۱-«روایت سیلاب‌های ۹۸-۱۳۹۷ ایران»، ۲-« گزارش پاسخ به سوال‌های رئیس جمهور در خصوص سیلاب‌های ۱۳۹۸-۱۳۹۷ ایران» و ۳-«گزارش نهایی روایت، تحلیل، درس آموخته‌ها و پیشنهادات» و نیز ۱۵ گزارش کارگروه‌های فعال آن می‌باشد.

علاقه‌مندان به مطالعه این گزارش‌ها می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها نسبت به دریافت و مطالعه این گزارش‌ها اقدام نمایند.

گفتنی است یکی از مهمترین مأموریت‌های محوله به دانشگاه تهران در سال‌های اخیر، مأموریت تشکیل هیئت ویژه گزارش ملی سیلاب‌های ۹۸-۹۷ است که پس از حدود یک سال فعالیت، با ارائه سه گزارش کلان، ۱۵ گزارش کارگروه‌ها و بیش از ۷۰ گزارش موضوعی به کار خود پایان داد.

همچنین با توجه به اهمیت شکل‌گیری این هیئت و صبغه ملی آن، روابط عمومی دانشگاه تهران از ماه گذشته (اسفند ۹۹) از طریق سلسله مصاحبه‌هایی با اعضای هیئت، رؤسا و دبیران کارگروه‌های مختلف این هیئت، اقدام به بازخوانی گزارش‌های تخصصی این هیئت نموده است.

همچنین برای مشاهده مصاحبه‌های انجام شده در این پرونده نیز اینجا کلیک کنید.

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۱۱


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: گزارش نهایی هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها روایت سیلاب‌ها پاسخ به سوال‌های رئیس جمهور در خصوص سیلاب‌ها گزارش نهایی روایت، تحلیل، درس آموخته‌ها و پیشنهادات هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها سیلاب‌ها


( ۵ )

نظر شما :