گزارش‌های نهایی «هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها» منتشر شدند

تعداد بازدید:۲۶۳۹
روابط عمومی دانشگاه تهران: دبیرخانه «هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها» سه گزارش نهایی این هیأت و ۱۵ گزارش نهایی کارگروه‌های مختلف آن را منتشر کرد.
گزارش‌های نهایی «هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها» منتشر شدند

گزارش‌های نهایی هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها شامل سه گزارش کلان ۱-«روایت سیلاب‌های ۹۸-۱۳۹۷ ایران»، ۲-« گزارش پاسخ به سوال‌های رئیس جمهور در خصوص سیلاب‌های ۱۳۹۸-۱۳۹۷ ایران» و ۳-«گزارش نهایی روایت، تحلیل، درس آموخته‌ها و پیشنهادات» و نیز ۱۵ گزارش کارگروه‌های فعال آن می‌باشد.

علاقه‌مندان به مطالعه این گزارش‌ها می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها نسبت به دریافت و مطالعه این گزارش‌ها اقدام نمایند.

گفتنی است یکی از مهمترین مأموریت‌های محوله به دانشگاه تهران در سال‌های اخیر، مأموریت تشکیل هیئت ویژه گزارش ملی سیلاب‌های ۹۸-۹۷ است که پس از حدود یک سال فعالیت، با ارائه سه گزارش کلان، ۱۵ گزارش کارگروه‌ها و بیش از ۷۰ گزارش موضوعی به کار خود پایان داد.

همچنین با توجه به اهمیت شکل‌گیری این هیئت و صبغه ملی آن، روابط عمومی دانشگاه تهران از ماه گذشته (اسفند ۹۹) از طریق سلسله مصاحبه‌هایی با اعضای هیئت، رؤسا و دبیران کارگروه‌های مختلف این هیئت، اقدام به بازخوانی گزارش‌های تخصصی این هیئت نموده است.

همچنین برای مشاهده مصاحبه‌های انجام شده در این پرونده نیز اینجا کلیک کنید.


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: گزارش نهایی هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها روایت سیلاب‌ها پاسخ به سوال‌های رئیس جمهور در خصوص سیلاب‌ها گزارش نهایی روایت، تحلیل، درس آموخته‌ها و پیشنهادات هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها سیلاب‌ها


( ۷ )

نظر شما :