پیام تبریک دانشگاه تهران به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ | ۲۰:۵۴ کد : ۱۴۸۸۵ اخبار اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۶۵

سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، که پیروزی اراده مردم رنجدیده بود، مناسبت مبارک و در عین حال شگفتی است. اکنون که بیش از چهل و دو سال از این بزرگترین انقلاب مردمی جهان می‌گذرد، از همیشه مشخص‌تر شده است که خواست و اراده مردم، همواره پیروز و ظلم و بیداد و ستم، همه گاه محکوم به شکست است.
جامعه دانشگاهی، دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه‌ها که از مهمترین قشرهای اثربخش در جریان پیروزی انقلاب بودند، به‌جز بذل جان‌های پاک و تقدیم شهدای فراوان، پس از پیروزی انقلاب نیز، با تلاش‌های بیدریغ در عرصه‌های مختلف، جهاد بزرگ علمی کشور را سامان دادند و در مسیر توسعه و پیشرفت علمی در تراز جهانی، از دستاوردهای این انقلاب بزرگ، حراست و پاسداری نمودند و این راه مقدس را با اقتدار در عرصه‌های علمی و فناوری ادامه دادند.
با ادای احترام به همه خون‌های پاکی که در دوره‌های مختلف پیش از انقلاب، در جریان پیروزی انقلاب و در چهار دهه بالندگی انقلاب، این درخت بارآور و تناور را جان داده و رمق بخشیده است، به خصوص شهدای دانشگاهی و دانشمندان شهید جهاد علمی، این مناسبت خجسته و ایام‌الله مبارک را به جامعه دانشگاهی کشور، به ویژه استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه تهران تبریک میگوییم و امیدوارانه در انتظار شکوفاتر شدن و رویش‌های بیشتر در عرصه‌های مختلف علم و تحقیق و فناوری در میهن عزیز اسلامی‌مان هستیم.

اداره کل روابط عمومی دانشگاه تهران


( ۳ )

نظر شما :