فراخوان حمایت از صاحبان ایده دانشگاه‌های آموزش عالی سراسر کشور

۲۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۹ کد : ۱۴۳۹۱ اطلاعیه‌‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۸
روابط عمومی دانشگاه تهران: پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از ایده هسته‌های فناور دانشجویان، دانش‌آموختگان و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های آموزش عالی سراسر کشور حمایت می‌کند.

بر اساس فراخوان اعلامی از سوی پارک علم و فناوری دانشگاه، صاحبان ایده‌های فناور با قابلیت ایجاد کسب و کار با سطح آمدگی ۱ تا ۶ می‌توانند در قالب برنامه رویش و شکوفایی شرکت کنند. (برنامه رویش TRL1-3 ، برنامه شکوفایی TRL 4-6).
زمان این فراخوان از اول دی تا ۱۵ اسفندماه سال جاری خواهد بود. ثبت‌نام متقاضیان فقط به‌صورت آنلاین و از طریق وب‌گاه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و منحصراً، در بازه زمانی فراخوان اعلام شده انجام می‌شود و امکان بررسی درخواست‌های ایمیلی، کارتابلی و یا خارج از بازه زمانی مقرر وجود ندارد. متقاضیان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر از این فراخوان با شماره ۴-۸۸۲۲۰۷۰۰ داخلی ۱۶۴-۱۵۴-۱۹۲ تماس حاصل کنند.
لازم به ذکر است، جهت پاسخگویی به سوالات پیشرو مبنی بر ثبت‌نام این فراخوان الزامی است در وبینار رایگان آشنایی با برنامه‌های حمایتی مرکز نوآوری و کارآفرینی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران روز دوشنبه ۱۵ دی ماه ساعت ۱۴ ثبت‌نام شود.
جهت ثبت‌نام به آدرس http://utstpark.ir/rooyesh-shokofaie-sarasari مراجعه شود.


نظر شما :