پیام تسلیت دانشگاه تهران در پی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر جواد اژه‌ای

۲۴ آبان ۱۳۹۹ | ۱۶:۳۲ کد : ۱۳۴۵۴ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۸۳

انالله و انا الیه راجعون

با نهایت تأسف و تأثر با خبر شدیم حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر جواد اژه‌ای، استاد دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران، دعوت حق را لبیک گفته و رخ در نقاب خاک کشیده است.
این استاد فقید فرهیخته که از صاحب‌نظران برجسته حوزه روان‌شناسی و مشاوره بود، علاوه بر آموزش و تربیت دانشجویان بی‌شمار و تألیف آثار علمی و پژوهشی ارزشمند، فعالیت‌های شایان توجه و پربرکت اجرایی نیز در حوزه‌های مختلف آموزش عالی داشت که از جمله می‌توان به سازماندهی فعالیت‌های دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی در داخل کشور و سال‌ها نمایندگی مقام معظم رهبری در امور دانشجویان اروپا و آمریکا اشاره کرد.
بدون شک ثمرات این فعالیت‌های مخلصانه و مجاهدانه علمی و اجرایی، در کارنامه پربار و پربرکت این استاد فرهیخته، همواره به‌عنوان باقیات‌ا‌لصالحات، ماندگار خواهد ماند.
از طرف هیأت‌رئیسه و خانواده بزرگ دانشگاه تهران ضمن ابراز تأسف عمیق، درگذشت این استاد فرهیخته را به خانواده سوگوار ایشان، دانشجویان، استادان و همکاران این استاد ارجمند تسلیت گفته، رحمت و غفران واسعه الهی را برای آن مرحوم و اجر و شکیبایی برای بازماندگان از خداوند منان مسئلت می‌نماید.

روابط عمومی دانشگاه تهران
۲۴/‏۰۸/‏۱۳۹۹

کلید واژه ها: دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی تسلیت دانشگاه تهران


( ۴ )

نظر شما :