اطلاعیه ثبت‌نام الکترونیکی مقطع دکتری بین‌الملل (به زبان انگلیسی) پردیس بین‌المللی کیش - سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

۲۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۶ کد : ۱۲۳۱۰ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها اطلاعیه‌های آموزشی
تعداد بازدید:۱۸۶۰

اطلاعیه شماره ۱

بدین وسیله به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون اختصاصی دکتری بین‌الملل (به زبان انگلیسی) از طریق شیوه نامه اختصاصی در پردیس بین‌المللی کیش می‌رساند؛ در صورت داشتن شرایط لازم (مندرج در شیوه نامه)، می‌توانند از روز دوشنبه، ۲۷/‏۰۵/‏۱۳۹۹ ‬ لغایت پنجشنبه، ۲۰/‏۰۶/‏۱۳۹۹‬ جهت انجام مراحل ثبت‌نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک و اطلاعات لازم به وب‌گاه معاونت آموزشی دانشگاه به نشانی: Academics.ut.ac.ir مراجعه نمایند.(راهنمای مربوط به مراحل ثبت نام در سامانه مذکور بارگذاری شده است)

شایان ذکر است اطلاع رسانی به متقاضیان منحصراً از طریق وب‌گاه معاونت آموزشی دانشگاه به نشانی یاد شده صورت می‌پذیرد و داوطلبان محترم می‌توانند جهت کسب اطلاع از زمان و مکان برگزاری مصاحبه به سایت پردیس بین‌المللی کیش Kish.ut.ac.ir مراجعه نمایند. همچنین خواهشمند است قبل از هر گونه اقدام، اطلاعیه‌ها و راهنماهای مربوطه را به دقت مطالعه فرمایند.

توجه: کلیه داوطلبان موظفند در تاریخ‌های مقرر نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی در سایت یاد شده اقدام نموده و ضمن تهیه پرینت تاییدیه ثبت‌نام الکترونیکی جهت اطلاع از نحوه چگونگی انجام مصاحبه به سایت پردیس بین‌المللی کیش مراجعه نمایند. در غیر این صورت از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.
 

معاونت آموزشی دانشگاه تهران

 


( ۶ )

نظر شما :