با هدف ایجاد شعبه مرکز نوآوری منعقد شد؛

توافق‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی

۲۵ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۶ کد : ۱۲۲۸۴ اخبار اخبار توسعه‌ای
تعداد بازدید:۳۷۱
توافق‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی، با هدف ایجاد شعبه مرکز نوآوری منعقد شد.
توافق‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پارک علم و فناوری، با هدف ایجاد شعبه مرکز نوآوری، توافق‌نامه همکاری بین دکتر عباس زارعی هنزکی، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و دکتر الهه حجازی، رئیس دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران، ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ به امضا رسید.
دکتر زارعی هنزکی، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، در مراسم انعقاد این توافق‌نامه با بیان اینکه اصل کار، آموزش، پژوهش و انتخاب درست است که باید اتفاق بیفتد، گفت: «پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در راستای خدمت به دانشگَاه کارآفرین و با هدف ایجاد شغل، رفتن به سمت فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان به فعالیت می‌پردازد».
وی افزود: «امروزه دنیا ثابت کرده است که بدون علوم انسانی و علوم روان‌شناختی، امکان ندارد اقتصاد دانش‌بنیان حاصل شود. زیرا همه اتفاقات توسط انسان و در واقع نسل Z به انجام می‌رسد و نسل Z به فناوری‌هایی نیاز دارد که از نظر اجتماعی به آنها کمک کند تا همواره بتوانند مسیر درستی را انتخاب کنند».


( ۲ )

نظر شما :