«ثبت نام الکترونیکی متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری تخصصی از طریق شیوه نامه اختصاصی پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹»

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۳ کد : ۱۲۱۵۹ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها اطلاعیه‌های آموزشی
تعداد بازدید:۱۱۷۷

پیرو اطلاعیه شماره ۱ بدین وسیله به اطلاع آن دسته از متقاضیان شرکت کننده در آزمون اختصاصی «دکتری تخصصی» از طریق شیوه نامه اختصاصی پردیس بین المللی ارس می‌رساند؛ در صورت داشتن شرایط لازم (مندرج در شیوه نامه)، می‌توانند از روز چهارشنبه مورخ ۱۵/‏۰۵/‏۱۳۹۹‬ لغایت جمعه مورخ ۰۶/۱۴/‏۱۳۹۹‬ برای انجام ثبت نام الکترونیکی ب ه وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه به نشانی: Academics.ut.ac.ir مراجعه نمایند. (رشته‌های مورد پذیرش و راهنمای ثبت نام در سامانه مذکور تعبیه شده است)

شایان ذکر است اطلاع رسانی به متقاضیان منحصراً از طریق وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه به آدرس مذکور صورت می‌پذیرد و داوطلبان محترم می‌توانند برای کسب اطلاع از زمان و مکان برگزاری مصاحبه به سایت پردیس بین المللی ارس به نشانی aras.ut.ac.ir مراجعه نمایند.

توجه: کلیه داوطلبین موظفند در تاریخ‌های مقرر نسبت به ثبت نام الکترونیکی در سایت مذکور اقدام نموده و با در دست داشتن تاییدیه ثبت نام الکترونیکی برای انجام مصاحبه به پردیس ذیربط مراجعه نمایند. در غیر این صورت از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.

معاونت آموزشی دانشگاه تهران


( ۴ )

نظر شما :