اطلاعیه دعوت به عضویت در اتاق تعامل مجازی «مسئولیت اجتماعی دانشگاه تهران در قبال شرایط بعد از شیوع ویروس کرونا»

تعداد بازدید:۲۱۶۹
مرکز مدیریت دانش و یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران درخصوص عضویت در اتاق تعامل مجازی مسئولیت اجتماعی دانشگاه تهران در قبال شرایط بعد از شیوع ویروس کرونا اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

عضو محترم خانواده بزرگ دانشگاه تهران

با گسترش شیوع کرونا، بخش‌های مختلف کشور مخصوصاً قشر آسیب پذیر دچار مشکل شده‌اند. در این برهه، با توجه به وضعیت کشور، توجه دنیا به ایران و به دنبال آن دانشگاه تهران جلب شده است.
دانشگاه تهران به عنوان نماد آموزش عالی کشور برخورد عالمانه با این موضوع را در سرلوحه فعالیت خود قرار داده است و با استفاده از تخصص خانواده دانشگاه سعی در یافتن راه حل و کمک خواهد کرد. در این راستا خوشه‌های مختلف فکری در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، روانشناسی و… و همچنین هسته‌های علمی و پژوهشی فعال شده‌اند. به منظور بهره‌مندی از همه ظرفیت‌ها و تخصص‌های خانواده دانشگاه (اعم از هنری، فکری، علمی، فرهنگی، پژوهشی) اتاق تعامل مجازی «مسئولیت اجتماعی دانشگاه تهران در قبال شرایط بعد از شیوع ویروس کرونا» راه اندازی شده است.
از شما عضو محترم خانواده دانشگاه تهران دعوت می‌شود با کلیک بر روی لینک (https://net.ut.ac.ir/course/view.php?id=135) به عضویت این اتاق اقدام کنید. برای لاگین می‌توانید از اکانت دانشگاه تهران یا اکانت گوگل و یا ایجاد اکانت جدید استفاده کنید. بر اساس دسته بندی‌های موجود نظرات تخصصی خود را در شبکه اجتماعی مرتبط ارسال نمائید. دانشگاه پس از دسته‌بندی پیشنهادها اقدام خواهد کرد و موضوع‌ها را به اطلاع مسئولان و مردم خواهد رساند.
در این رابطه پیام ویدئویی رئیس محترم دانشگاه را مشاهده نمائید.

مرکز مدیریت دانش و یادگیری الکترونیکی


( ۱۱ )

نظر شما :